Ceník

Fotografování svatební události patří mezi individuální záležitost. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a k plné spokojenosti. Dovoluje-li to vzdálenost, požadujeme krátké osobní setkání, na kterém se vzájemně poznáme, dohodneme na časovém plánu a domluvíme případné podrobnosti.

Nabízíme také předsvatební fotografování, tzv. „Na zkoušku“ – cílem je, abyste si vyzkoušeli pocit před objektivem, uvolnili se a abychom si řekli, co je a není při focení vhodné. Cena takového focení je 1500,- Fotografie dodáváme nejpozději týden před termínem svatby, abyste měli čas si je prohlédnout, zkonzultovat a případně vystavit v místě hostiny.

Svatba Mini - 3h - základní balíčk zahrnující příjez svatebčanů, příchod nevěsty, fotografování obřadu, momentky, společné foto po obřadu, portréty novomanželů. Fotografie v elektronické podobě (min  100 snímků) v max. rozlišení vhodné na okamžitý tisk, některé snímky v barevných variacích, retuše. Tisk 10ks formátu 10x15. Délka focení cca 3h.
cena 6.900,-

Svatba Silver 7h - zahrnuje příchod nevěsty, fotografování obřadu, momentky, společné foto se svatebčany, portréty novomanželů, oběd, krájení dortu, novomanželský tanec. Fotografie na DVD (min 250 snímků) v max. rozlišení vhodné na okamžitý tisk, některé snímky v barevných variacích, retuše. Tisk 10ks formátu 10x15, 4ks formátu 15x20. Délka focení cca 7h.
cena 10.900,-

Svatba Exclusive 16h - kompletní celodenní fotografování od ranních příprav u nevěsty i u ženicha (nutno rezervovat předem, abychom byli oba k dispozici), odjezd od nevěsty, odjezd od ženicha, příjezdy na místo obřadu, fotografování obřadu, momentky, společné foto, oběd, krájení dortu, první manželský tanec a dění kolem. Fotografie v elektronické podobě (min 400 snímků) v max. rozlišení vhodné na okamžitý tisk, některé snímky v barevných variacích, retuše. Tisk 20ks formátu 10x15, 4ks formátu 15x20. Délka focení cca 16h.
cena 17.900,-

 


Ceny jsou uvedeny bez dopravy, ta se počítá v závislosti na vzdálenostech a přejezdech.


NOVINKA

Focení s holoubky - speciálně šlechtění býlí holoubci. Holoubci jsou ve zdobeném proutěném košíku, dekorují celou událost. V případě zájmu lze vzít holoubky na focení do rukou.

.... cena 1000,-

 

Termíny svateb z důvodu zájmu doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem.
Pro Vaše dotazy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na vše odpovíme.