Gabriela Pokorná a Milan Pokorný


   Jsme manželský pár a oba se o fotografování zajímáme již od dětství. Štěstěna nás svedla dohromady a nyní společně působíme jako tým a s kvalitní fototechnikou fotografujeme na profesionální úrovni.    Naší hlavní náplní je focení svateb. Svatební focení je pro nás více koníčkem a zálibou než prací, protože se rádi pohybujeme ve společnosti šťastných lidí a jako svatební fotograf můžeme zachytit a vyprávět Váš svatební příběh.

   Fotografujeme v páru, neboť každý máme jiný pohled na věc, zachytíme Váš slavnostní den z více úhlů a oproti jiným fotografům jsme tak schopni nafotit svatební přípravy nevěsty a ženicha na dvou různých místech souběžně již od ranních hodin. Svatby VŽDY fotografujeme ve společenském oblečení, nerušíme tak slavnostní atmosféru a vy si daný okamžik můžete plně užívat.
   Naší předností je přátelské vystupování, abyste se cítili přirozeně a maximálně uvolněně a mohli jsme společně vykouzlit jedinečné snímky, které Vám budou dlouhá léta připomínat tento krásný a nezapomenutelný svatební okamžik. Nikoho nenutíme k umělým úsměvům, ale necháváme každého projevit svou přirozenou osobnost, radost a krásu.
Působíme na celém území ČR, v případě zájmu můžeme Váš svatební den zdokumentovat také v zahraničí (znalost AJ)

   Mějte svá jedinečná přání, buďte na nás nároční, jsme přeci v tento den jen pro Vás, abychom Vám zachytili pohodu, štěstí a vše přenesli i s Vaší duší do exkluzivních fotografií s naším vlastním rukopisem.
   V případě zájmu nabízíme zázemí rodinného fotoateliéru v obci Rájec-Jestřebí, která je nedaleko města Blanska a v dobré dostupnosti z Brna, či Svitav.

Naší největší odměnou je Vaše spokojenost. Pokud Vás naše práce oslovila, neváhejte Nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.